Pasjansgry.pl
Zakładka

Warunki użytkowania

Ostatnia aktualizacja: 6 marca 2022

Korzystając z Pasjansgry.pl, w pełni akceptujesz poniższe warunki użytkowania.
Jeśli nie zgadzasz się z całością lub jakąkolwiek częścią poniższych Warunków użytkowania, nie możesz korzystać z tej witryny i powinieneś natychmiast ją opuścić.
Właściciele, webmasterzy i pracownicy serwisu Pasjansgry.pl zwani są łącznie jako "Pasjansgry.pl", "serwis", "nas" lub "my".

Zastrzeżenie

 • Nie ma żadnej gwarancji. Potraktuj Pasjansgry.pl jako usługę "tak jak jest".
 • Zawartość stron tej witryny może ulec zmianie bez powiadomienia.
 • Ani my, ani żadna strona trzecia nie udzielamy żadnej gwarancji co do dokładności, aktualności, wydajności, kompletności lub przydatności informacji i materiałów znalezionych lub oferowanych na tej stronie internetowej w jakimkolwiek określonym celu. Przyjmujesz do wiadomości, że takie informacje i materiały mogą zawierać nieścisłości lub błędy, a my wyraźnie wykluczamy odpowiedzialność za wszelkie nieścisłości lub błędy w najszerszym zakresie dozwolonym przez prawo.
 • W żadnym wypadku Pasjansgry.pl ani współtwórcy nie ponoszą odpowiedzialności za jakiekolwiek bezpośrednie, pośrednie, przypadkowe lub wtórne szkody(w tym, ale nie wyłącznie, zakup zastępczych towarów lub usług; utratę użytkowania, danych lub zysków lub przerw w działalności), niezależnie od przyczyny i bez względu na podstawę zobowiązań, czy to w ramach odpowiedzialności kontraktowej, całkowitej czy deliktowej (w tym zaniedbania lub innej) wynikającej w jakikolwiek sposób z korzystania ze świadczonej usługi, nawet jeśli została poinformowana o możliwości wystąpienia takiej szkody.
 • Pasjansgry.pl może zawierać linki do innych stron internetowych osób trzecich. Te linki są podane dla Twojej wygody. Nie oznaczają, że popieramy te strony internetowe. Nie ponosimy odpowiedzialności za zawartość stron, do których prowadzą linki.
 • Nic, co zostało zawarte w niniejszej umowie nie stanowi odstępstwa od naszego prawa do przestrzegania żądań lub wymagań rządowych, sądowych i organów ścigania związanych z korzystaniem przez Ciebie z witryny.

Prawa autorskie

 • Prosimy, skontaktuj się z nami, jeśli chcesz użytkować nasze Pasjanse gdzieś indziej.
 • Google Play i logo Google Play logo są znakami towarowymi firmy Google LLC.
 • Logo Apple, iPhone i iPad są znakami towarowymi firmy Apple Inc., zarejestrowanej w Stanach Zjednoczonych i innych krajach oraz regionach. App Store jest znakiem usługowym firmy Apple Inc.
 • Wszystkie inne marki, loga i nazwy produktów są lub mogą być znakami towarowymi i służą do identyfikacji produktów i usług ich odpowiednich właścicieli.
 • Informacje o prawach autorskich do grafik zestawów kart znajdują się w menu Wygląd gry (najedź na talię kart, aby zobaczyć imię i nazwisko właściciela praw autorskich).
 • Wszelkie oprogramowanie, grafika i strony internetowe (z wyjątkiem zestawów kart i tła) dostępne na tej stronie internetowej są chronione prawem autorskim Pasjansgry.pl.
 • Jeśli uważasz, że Twoja praca została skopiowana w sposób, który stanowi naruszenie praw autorskich, skontaktuj się z nami jak najszybciej.

Treści generowane przez użytkowników

 • Ponosisz wyłączną odpowiedzialność za treści, które publikujesz lub wyświetlasz w witrynie (takie jak nazwa użytkownika)
 • Nie będziesz publikować ani przekazywać innym użytkownikom żadnych zniesławiających, obraźliwych, obscenicznych, bluźnierczych, o charakterze seksualnym, zawierających groźby, nękających, obraźliwych na tle rasowym, ani żadnych materiałów, które naruszają prawa innej strony ( w tym między innymi prawa własności intelektualnej oraz prawa do prywatności i reklamy)

Polityka Prywatności

Sprawdź naszą stronę Polityki Prywatności.


Powrót do Strony Głównej


Pasjansgry.pl
   
© 2022-2024 Pasjansgry.pl, Wszystkie prawa zastrzeżone
Zarejestruj się na Pasjansgry.pl
Nazwa użytkownika
E-mail
Hasło
Potwierdź hasło
Masz już konto? Zaloguj się tutaj
Rejestracja
Witaj z powrotem!
Nazwa użytkownika
Hasło

Zarejestruj się na Pasjansgry.pl
Zaloguj
Pasjans Wszędzie!
Sprawdź naszą nową aplikację
Kliknij na ikonę lub zeskanuj kod QR swoim telefonem [ ? ]Dla iPhone'ów - odblokuj telefon, otwórz aparat i przytrzymaj blisko kodu QR. Dla Androida - jeśli nie posiadasz czytnika kodów QR, odwiedź stronę z przeglądarki i kliknij w baner!
Aplikacja Pasjans w App Store
 
Aplikacja Pasjans w Sklepie Play